Zdravá šk. družina 2016

12.09.2016 •

Zdravá školní družina 2016

V rámci Dotačního programu „Škola podporující zdraví v roce 2016“ dostala naše družina účelovou dotaci 30 000,- Kč na projekt „Zdravá školní družina 2016“ z rozpočtu JMK.

Cílem projektu bylo zlepšení materiálního vybavení prostor ŠD, zřízení venkovního koutku pro děti, zlepšení znalostí a dovedností zdravého životního stylu. Děti se snažily zkrášlit si venkovní prostředí sázením květin, o které se průběžně staraly. Rovněž pečovaly o zakoupené rostliny /bylinky/, které jsme pak využívali v horkých dnech pro přípravu osvěžujících nápojů. Taktéž jsme si připravovali zeleninové a ovocné talíře, které nejen dobře vypadaly, ale taky chutnaly. Dětem se velmi líbí relaxační vaky, na kterých mohou po příchodu do družiny z obědu nebo pobytu venku odpočívat. Rády taky využívají stolů se slunečníky, které jim poskytují stín při pobytu venku. Všichni jsme moc rádi, že se nám povedlo projekt zrealizovat a doufáme, že naše děti jsou spokojeny.

Hana Hatalová