Obědy dětem VI

Zahájení projektu: 1. 9. 2020
Ukončení projektu: 30. 6. 2021

Poskytnuté finanční prostředky: 28.563,65 Kč

Naše škola je šestým rokem zapojena jako partner s finanční spoluúčastí do projektu Potravinové a materiální pomoci dětem postiženým chudobou na školách v Jihomoravském kraji V podpořeného finančními prostředky z Operačního programu potravinové a materiální pomoci (OP PMP) spolufinancovaného z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám a ze státního rozpočtu.

Zapojením do projektu Poskytování bezplatné stravy dětem postiženým chudobou vea školách v Jihomoravském kraji V a podpisem smlouvy s Jihomoravským krajem získala naše škola jako partner s finančním příspěvkem nárok na prostředky ve výši 28.563,65 Kč, ze kterých mohou být hrazeny obědy po celý rok dětem, které se nacházejí v hmotné nouzi na základě posouzení úřadu práce. V letošním školním roce bude podpořeno 6 dětí, které se od začátku září díky tomuto projektu mohou bezplatně stravovat ve školní jídelně.

Školní koordinátorka projektu

Mgr. Zdeňka Dudová