BESEDA PRO RODIČE - Děti a mobilní telefony

06.02.2020 • 

Děti a mobilní telefony - BESEDA PRO RODIČE


Srdečně zveme všechny rodiče na besedu s odborníkem ze sdružení CZ.NIC z Prahy, která se uskuteční ve čtvrtek 6. 2. 2020 v 17:00 v prostorách naší školy. Beseda se uskuteční díky projektu O2 Chytrá škola. Přijďte se seznámit s problematikou světa, ve kterém naše děti tráví spoustu času, a my dospělí mu příliš nerozumíme.


Na sociální sítě dnes drtivá většina dětí chodí z mobilního telefonu. Jaké sítě to však jsou? Facebook je již „mrtvý“, místo něj je tu Instagram, TikTok a další. Co je možné na těchto sítích najít a čím jsou nebezpečné? Jaké hry děti hrají, kde je stahují a jak je to s reklamou ve hrách, placením uvnitř aplikací či nákupy her? Společně s odborníkem z projektu Bezpečně na netu si odpovíme na tyto i další otázky. Zároveň si ukážeme, jaké fotky bychom neměli zveřejňovat a řekneme si, jak tím můžeme našim dětem uškodit. Řeč přijde i na rodičovské zámky a závislost.« zpět