Budoucí prvňáčci pozor - zápis se blíží!

13.04.2018 • 

Budoucí prvňáčci pozor – zápis se blíží!                                                                   Petr Tomeček

Z důvodu změny ve školském zákoně je od minulého roku ministerstvem školství stanoveno jiné období pro konání zápisů do prvních tříd škol poskytujících základní vzdělávání. Namísto původního termínu od poloviny ledna do poloviny února, musí nově zápisy do 1. ročníku základního vzdělávání proběhnout na všech školách v době od 1. dubna do 30. dubna 2018. Na naší základní škole jsme se rozhodli zápis do prvních tříd uskutečnit v pátek 13. dubna 2018 s náhradním termínem v případě nemoci stanoveným na 20. dubna 2018. Další podrobnosti k zápisu a termín dne otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče budou zveřejněny začátkem března ve Strážničanu, na webových stránkách a na úřední desce města i naší školy.    

 

Bližší informace ZDE.


« zpět