Budoucí prvňáčci pozor!

13.04.2017 • 

 

Budoucí prvňáčci pozor!                                                                                          Petr Tomeček

 

Z důvodu změny ve školském zákoně byly nově pro tento školní rok upraveny termíny zápisů do prvních tříd škol poskytujících základní vzdělávání. Namísto původního termínu, kdy bylo možné zápis uskutečnit v druhé polovině ledna, nebo v první polovině února, musí nyní nově termín zápisu do 1. ročníku základního vzdělávání podle § 36 odst. 4 školského zákona proběhnout v době od 1. dubna do 30. dubna 2017 a tento termín se vztahuje na školy všech zřizovatelů. Na naší základní škole jsme se rozhodli zápis do prvních tříd uskutečnit ve čtvrtek 13. dubna 2017 s náhradním termínem v případě nemoci stanoveným na 20. dubna 2017. Další podrobnosti k zápisu a přesný čas budou zveřejněny do konce března na webových stránkách a na úřední desce města i školy.    

 

 


« zpět