Den dětí ve škole

01.06.2015 • 

Dopoledne přijďte za náma do Školního zvěřince, který se bude konat v areálu školy od 9:00. 7. A pro děti přichystala spustu soutěžních disciplín a také nějaké tvoření. Pokud si přinesete světlé tričko nebo hrníček či misku, můžete si ji u nás pomalovat, barvičky máme.
Těšíme se na Vás.
 
A odpoledne je pro veřejnost přichystáno představení z pohádek a pověstí

Občanské sdružení rodičů OSMA ve spolupráci se ZŠ M. Kudeříkové Strážnice zve všechny zájemce na veřejné hudebně dramatické vystoupení žáků 5. tříd u příležitosti Mezinárodního dne dětí nazvané „O královce.“ Námětem hry z doby Lucemburků bude spor o královský poklad odehrávající se mezi členy panovnické rodiny. Hra bude předvedena pro veřejnost v pondělí 1. června 2015 od 16.00 hodin v aule školy v budově prvního stupně (vstup bude umožněn vchodem z ulice Preláta Horného).


« zpět