Projektové dny 02 Chytrá škola

08.10.2019 •

Projektové dny 02 Chytrá škola

Díky programu O2 Chytrá škola jsme letos získali grant, který nás provede všemi oblastmi digitálního světa od zabezpečení dat až po způsoby mediální manipulace. V letošním školním roce máme v plánu 3 projektové dny, kdy na škole přivítáme postupně odborníky ze tří organizací: Zvolsi.info, CZ.NIC a E-bezpečí, kteří nám představí nástrahy virtuálního světa, ukážou sílu fake news, poukáží na různá nebezpečí a doporučí, jak se ve virtuálnu bezpečně pohybovat. Workshopů a přednášek se postupně budou účastnit žáci všech ročníků, učitelé a také plánujeme přednášku pro veřejnost (především pro rodiče), která bude v únoru 2020.

Více informací o programu 02 Chytrá škola: www.o2chytraskola.cz/grantovy-program