Kocour v botách

26.02.2018 •

Kocour v botách = Puss in boots                                                               Alexandra Pelcmanová

V únoru se žáci naší školy zúčastnili dvou divadelních představení v anglickém jazyce koncipovaných jako učební pomůcky. Mladší žáci se pobavili na Puss in boots (Kocour v botách), což byla činoherní anglicko-česká pohádka s písničkami. Naši nejmladší tak měli možnost pochopit, že se nemusí bát příležitosti, nemají se vzdávat a mají vytrvat v úsilí, aby se věci kolem nich zlepšily k lepšímu.

Starší žáci zhlédli představení Peter Black 3, které bylo volným pokračováním představení Peter Black a Peter Black 2 a taktéž finálovým ukončením této divadelní  trilogie.  Hlavní postava  na vlastní kůži zažila, jaké to je mít po svém boku přátele a blízké lidi, kterým to „pálí“. Obě představení byla plná atraktivních dialogů, scén, různorodé hudby a pestrých hereckých kreací. Malí i velcí si obě představení užili a odcházeli  z Kulturního domu Strážničan s dobrou náladou a úsměvem na tváři.