Mikuláš 2020

05.12.2020 •

Školou chodil Mikuláš

Každý rok je krásnou tradicí na naší škole návštěva Mikuláše na prvním stupni. Letos však byly děti v napětí, jestli se ve škole se svou družinou objeví.

Žáčci vyhlíželi anděly, čerty a Mikuláše s velkou nedočkavostí. K jejich velké radosti se dočkali a každou třídu na prvním stupni navštívil průvod těchto bytostí.

Děti potěšily nejen drobné sladkosti, ale i povídání se svatým Mikulášem.

Do této akce se zapojil školní klub a družina, kteří celou akci zaštítily, ale také školní jídelna. Na obědě kromě andělské pizzy rozdával Mikuláš a jeho družina balíčky s výslužkou pro všechny žáky.

Myslím, že i v této nelehké době se nám podařilo vykouzlit úsměv na tvářích našich školáků.