OHK podpořila polytechnickou výchovu

04.03.2019 •

Okresní hospodářská komora podpořila polytechnickou výchovu                                 P. Tomeček

V rámci našeho školního vzdělávacího programu u žáků školy rozvíjíme kromě celé řady gramotností také jejich manuální zručnost, kterou vnímáme jako jednu z podstatných oblastí vzdělávání. Nejde přitom jen o manuální dovednosti, ale také i o rozvoj technického vzdělávání a myšlení.  Z důvodu potřeby dále posílit technické dovednosti žáků se nám podařilo oslovit Okresní hospodářskou komoru v Hodoníně i s jejím ředitelem panem Michalem Švagerkou a získat peněžní dar ve výši 5 000 Kč určený na aktivity spojené s podporou polytechnické výchovy našich žáků v tomto roce, který v březnu předali vedení školy pánové Michal Švagerka a Jiří Wagner.