Okresní kolo staršík žáků v basketbalu

12.03.2014 •

Za okresní kolo starších žáků v basketbalu žáci zaslouží pochvalu

Ve středu 12. března se uskutečnilo okresní kolo starších žáků v basketbale. Turnaj se hrál v hale TJ Jiskra Kyjov za účasti 8 týmů – ZŠ Školní Strážnice, ZŠ Dubňany, ZŠ Masarykova Velká nad Veličkou, ZŠ Lipov, ZŠ Blatnice, Gymnázium Kyjov, ZŠ J. A. Komenského Kyjov a ZŠ M. Kudeříkové Strážnice. Naše škola si vedla úspěšně, ve skupině jsme narazili na tyto týmy: ZŠ J. A. Komenského Kyjov (prohra 32:3), ZŠ Blatnice (výhra 11:4) a ZŠ Školní Strážnice (výhra 7:4). Tyto výsledky nám určily zápas o 3. místo, kde jsme podlehli těsně ZŠ Lipov. Musím pochválit celý tým za reprezentaci a styl jakým naší školu prezentoval. Hráči: F. Gazárek, M. Matyáš, M. Hejl, M. Sasín, M. Tran, J. Mašek. J. Neumann, P. Josífek a L. Bedrava.

Ondřej Spazier