Okresní kolo stolního tenisu

11.11.2014 •

Okresním kolo stolního tenisu proběhlo v Hodoníně

Jen díky vybojovanému postupu ze školního kola ve stolním tenisu si udělalo 8 borců „MENŠÍ VÝLET“ do Hodonína. Nebyl to výlet, ale okresní kolo soutěže. Na nádraží jsme byli všichni nervózní, protože jsme nevěděli, jestli pojedeme v plném „hvězdném“ týmu. Nakonec to náš kamarád, který trošku zaspal, stihl jen taktak. Ve sportovní hale jsme si museli rozehřát svaly, abychom předvedli maximální výkon, a to se vyplatilo. Naše týmy soupeřily takto: starší žáci – ZŠ Školní Strážnice, ZŠ Lipov, ve finále ZŠ Vančurova Hodonín; mladší žáci – ZŠ Velká nad Veličkou, ZŠ Vančurova Hodonín a ve finále ZŠ Lipov; starší žákyně – ZŠ Školní Strážnice, ZŠ Vančurova Hodonín… (holky celkově 3. místo)

Po urputných bojích se probojovaly do finále oba chlapecké týmy. A světe, div se, kluci své mače vyhráli!!! Obrovský dík patří našemu kouči panu učiteli O. Spazierovi, že nás o přestávkách trénoval a na zápase nás podpořil a dodal nám povzbuzení. Školu reprezentovali: N. Ondrovčíková, T. Suchánková, M. Benovič, M. Moravčík, P. Čajka, M. Tran, D. Výmola, A. Bažant.

Martin Benovič (9.A)