Ping-pongová show

28.04.2016 •

Ping-pongová show

Do Strážnice stejně jako do dalších vybraných sportovních klubů zavítala v dubnu stolně tenisová show Jeden za všechny, všichni za stůl 2, jež je pokračováním loňské úspěšné sportovní kampaně, kterou se Česká asociace stolního tenisu snaží představit tento sport jako zábavný a moderní koníček. Akci hostila ZŠ Školní, do jejíž tělocvičny se shromáždily děti také z naší základní školy a z Mateřské školy ve Strážnici. Děti plnily v rámci dvouhodinového sportovně zábavného programu na několika stanovištích zajímavé úkoly, mohly se pokusit vyhrát ping-pongovou pálku, vyfotit se s Fifinkou a nakonec si zapinkat u připravených stolů. Řadu dětí tato akce motivovala k přihlášení do nově otvíraného kroužku stolního tenisu, který začne na naší škole fungovat od příštího školního roku a je určen pro žáky 1. - 3. ročníku. V rámci tohoto projektu bude pro tento kroužek bezplatně zajištěn trenér a také základní materiální zabezpečení.

Mgr. Hana Hlaváčová