Sdílej radost - ŠK

01.06.2020 •

Sdílej radost

Činnost školního klubu při naší škole neutichla ani při nucené přestávce způsobené onemocněním Covid-19 a následném přerušení výuky na školách. Vychovatelé klubu zůstali se svými svěřenci v kontaktu přes aplikaci i-škola. Každý týden pro ně připravovali soutěžní úkoly, kvízy, hádanky a další program, pomáhali v případě potřeby se zadanými úkoly a žáci druhého stupně se na ně mohli obracet se svými dotazy. Ve spolupráci se školní družinou se pustili do akce pro seniory - Sdílej radost. Žáci prvního a druhého stupně seniorům, kteří byli v té době nejohroženější skupinou, kreslili a vytvářeli přáníčka, které v měsíci květnu vychovatelé rozdělili do místního domova pro seniory do charity ve Strážnici, kde určitě potěší.

Vojtěch Studénka