Škola byla opět plná talentů

14.05.2015 •

Škola byla opět plná talentů

Ve čtvrtek 14. května 2015 se na naší škole konal už pátý ročník školní akce „Škola plná talentů.“   Od 15 hodin se školní tělocvična rozezvučela hudbou a rozpohybovala tancem. Celou soutěž moderovali Radek Nejeschleba a Martin Benovič, technicky ji zajišťoval Dominik Bobčík a Pavel Vašíček. Porotu tvořili paní učitelky: Lucie Martinková, Martina Vavříková, Jitka Kubálková a žáci Prokop Moravčík a Karolina Peluchová. Všichni soutěžící podali skvělé výkony a byli po zásluze odměněni diváckým potleskem.

V taneční kategorii vyhrál taneční pár Adam Prágr a Dominika Naďová, kteří krásně zatančili latinskoamerické tance, v kategorii hudební nástroj měla úspěch Ludmila Brantálová z 8. B ve zpěvu zvítězilo duo Klára Peroutková a Adina Šmídová ze 4. třídy, které zazpívaly anglickou píseň s názvem Shake your tail, v kategorii „Ukaž, co umíš“ zvítězila rovněž Klára Peroutková ze 4. třídy, výtvarnou soutěž vyhrály podle hlasování diváků a poroty v I. kategorii Sára Veselá z 2. A a ve II. kategorii Karolina Peluchová z 9. B. Všem výhercům byly předány diplomy a hodnotné dárky, získané od našich sponzorů. Škola tedy i letos našla své talenty.

Na závěr chci poděkovat všem organizátorům, soutěžícím i sponzorům: POČÍTAČE, Karel Macháček, Jízdní kola, Miroslava Mráčková, ELEKTRA, Ivo Lžičař, SPORT- HRAČKY- PAPÍR, Ing Josef Kříž, Nábytek a doplňky- Martin Píža, Potraviny-OVOCE-ZELENINA, Nováková,  Galanterie, Miluška Bartošová, OVOCE-ZELENINA – Chuc Tran Minh, Textil, Pham, Dr. Max Lékárna, Drogerie, Ing.Chmelař, Optik Hrežík a sdružení rodičů OSMA.

Mgr. Zdeňka Dřínková