Úspěch v okresním kole Aj olympiády

22.02.2023 •

Úspěchy v okresním kole anglické olympiády

Každoročně v únoru si milovníci cizích jazyků a výherci školních kol můžou změřit svoje síly v okresních kolech. Ve středu 22. 2. 2023 se v Hodoníně uskutečnilo okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce a v závěrečném hodnocení této soutěže a představení nejlepších soutěžících zvučně zazněl název Základní školy M. Kudeříkové ve Strážnici. Žák 7. A Martin Hazuza v kategorii 1A žáků šestých a sedmých ročníků na základě svých jazykových znalostí a dovedností získal 2. místo. V kategorii 2A žáků osmých a devátých ročníků reprezentovala naší školu Lucie Daněčková a získala 4. místo. Z těchto výsledků máme velikou radost a Martinovi a Lucce přejeme ještě hodně dalších úspěchů ve studiu cizích jazyků.

Alexandra Pelcmanová