Okresní kolo soutěže Bible a my 2015

25.11.2015 •

Okresní kolo soutěže Bible a my

Letos v listopadu se Základní škola M. Kudeříkové stala již tradičním organizátorem soutěže Bible a my. Okresního kola této soutěže se u nás ve škole zúčastnilo 57 žáků z 25 škol v našem okrese. Do okresního kola se z naší školy probojovali tři žáci, vždy vítězové školního kola ve své kategorii. Za první kategorii (4. - 5. třída) Jan Cáb, druhou kategorii (6. - 7. třída) zastupovala Gabriela Tomečková a třetí kategorii (8. - 9. třída) Ondřej Cáb. Největšího úspěchu dosáhla Gabriela Tomečková, která obsadila první místo ve své kategorii a postupuje tedy do ústředního kola. Gábině blahopřejeme a budeme jí držet palce ve finále. Za účast děkujeme také bratrům Cábovým, kteří se na okresní kolo také pečlivě připravovali. Na závěr by se dalo říct, že v soutěži Bible a my svým způsobem vyhrávají všichni zúčastnění. Čtením Bible totiž nezískávají jen souhrn informací, ale nechávají do svého života vstoupit myšlenky, které pro ně mohou být povzbuzením, inspirací či správným nasměrováním.

Monika Stoláriková, Ludmila Rosíková