Recitační soutěž

13.03.2014 •

Žáci byli úspěšní také na recitační soutěži

Ve středu 13. března 2014 jsme se s žáky naší školy zúčastnili okresního kola soutěže dětských recitátorů. V každé kategorii soutěžil za školu jeden žák. Za I. kategorii nás reprezentovala Klára Peroutková (3. třída), ve II. kategorii recitovala Gabriela Tomečková (5.A), v III. kategorii Hana Benovičová (6. A) a v nejvyšší - IV. kategorii Petr Svoboda (9. A). Žáci z prvních dvou kategorií si měli připravit jeden text, který prezentovali před porotou. Účastníci vyšších kategorií měli mít texty dva. Jeden recitovali všichni a druhý pouze ti, které vybrala porota k postupu do užšího kola.

Z našich žáků měla největší úspěch Gabriela Tomečková, která získala ve své kategorii výborné 2. místo a postupuje tak do krajského kola, které se bude konat 23. dubna 2014 v Brně. Moc gratulujeme k úspěchu a všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Bohumila Náhlíková