Škola získala ocenění za sběr baterií

25.09.2017 •

Škola získala ocenění za sběr baterií

Naše škola se umístila na jednom z oceněných míst ve sběrové soutěži na podporu třídění a recyklace baterií a akumulátorů RECYKLOBRANÍ 2017. Soutěž vyhlásili společně Jihomoravský kraj, společnost Ecobat s. r.o. a Recyklohraní o. p. s. a probíhala od 1. ledna do 30. června 2017. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 25. září 2017 na Krajském úřadě Jihomoravského kraje, kde bylo vyhlášeno konečné pořadí škol v jednotlivých soutěžních kategoriích a předány ceny. Naše škola v kategorii K3 - Skokan roku, kde byl hodnocen byl nárůst hmotnosti odevzdaných baterií v období leden až červen 2017 ve srovnání se stejným obdobím v roce 2016, obsadila 3. místo v Jihomoravském kraji s nárůstem hmotnosti o 207 kg baterií, za co získala 1000 bodů na svůj účet v programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět a upomínkové předměty od vyhlašovatelů. Slavnostního vyhlášení se zúčastnili zástupci třídy6. A, která v loňském roce odevzdala v porovnání mezi všemi třídami školy největší množství baterií.