Soutěž Top třída skončila

22.06.2018 •

Soutěž TOP TŘÍDA skončila                                                                              Zdeňka Dudová

V polovině června skončila celoroční soutěž TOP TŘÍDA.  Na nižším stupni školy mezi sebou třídy soutěžily ve sběrech druhotných surovin nebo úklidu, na vyšším stupni navíc ve výzdobě tříd, projektech nebo v chování. Vítězem soutěže se nakonec na prvním stupni po vyrovnaném průběhu stala I. třída na druhém stupni třída VIII. A. Obě hodnocené třídy za odměnu dostaly zdarma jednodenní zážitkový program uspořádaný ve spolupráci s VIS Bílé Karpaty ve Veselí na Moravou. V tomto školním roce jsme společně s žáky a jejich rodinnými příslušníky nasbírali v rámci této soutěže také více než 18 tun papíru, tunu elektroodpadu a použitých elektrospotřebičů, přes 400 kg použitých baterií a hliníku a také asi 100 tisíc plastových vršků. Výtěžek ze všech sběrů byl použit ve spolupráci s rodičovským spolkem OSMA, z.s. různě: na podporu do dvou rodin s postiženým dítětem v Kněždubě a ve Vracově, do soutěže Recyklohraní, na odměny za soutěže pro žáky a na nákup kvalitnějšího vybavení do tříd 3. B a 6. A a  6. B.