Velická laťka 2016

21.03.2016 •

Zúčastnili jsme se 18. ročníku Velické laťky

Letošního ročníku populárního atletického mítinku ve skoku vysokém určeném mladším a starším žákům a žákyním se ve Velké nad Veličkou zúčastnilo celkem 104 dětí z osmi základních škol. V každé kategorii startovalo na 30 závodníků. Naši základní školu reprezentovalo celkem 17 žáků. Nejlepší umístění dosáhla Petra Kovaříková, která v soutěži starších žákyň obsadila 5. místo (135cm), na stejnou příčku dosáhla i Barbora Lachmanová jako mladší žákyně (125cm). Kvalitní výkony předvedli i další reprezentanti: Jakub Možnar, Ondřej Bačík, Rostislav Komoň, Martin Hořák, Dominik Hasil, Nella Šmídová, Eliška Přichystalová, Lucie Hoňková, Aneta Janotová, David Grubišić, Libor Kostiha, Šimon Příborský, Sára Mašková, Vojtěch Pátek, Ludvík Blaha. Všem zúčastněním patří poděkování za reprezentaci školy.

Mgr. Ondřej Spazier