Co pro školní klub ještě potřebujeme?

10.05.2022 • 

Co pro školní klub ještě potřebujeme?

 
Díky přízni a štědrosti rodičů našich žáků můžeme vybavení školního klubu měnit v rozsahu, jaký jsme si představovali.
Děkujeme všem, kteří darovali nebo se chystají darovat pro potřeby klubu rozličné vybavení.
V tuto chvíli nejvíce potřebujeme - knihy pro děti prvního i druhého stupně (encyklopedie, beletrie), sedací pytle či polštáře, koberec 190 x 110 cm, lampičku, deskové hry (kompletní), sportovní náčiní všeho druhu (badminton, pálky na ping - pong, švihadla, pomůcky na žonglování, lano), různé výtvarné potřeby, funkční hi-fi věž (nejlépe na CD), CD s hudbou a filmy pro děti druhého stupně, menší gauč nebo křesílka, DVD přehrávač.
Vše může být samozřejmě starší a použité, ale pokud možno ve funkčním stavu či snadno opravitelné.
V případě zájmu kontaktujte vedoucího školního klubu Vojtěcha Studénku.

« zpět