Informační třídní schůzky

24.09.2019 • 

Informační třídní schůzky ve třídách se tradičně uskuteční na konci září             Petr Tomeček

V úterý 24. září od 16 hodin proběhnou ve všech třídách informační třídní schůzky, na nichž budou zástupci žáků seznámeni s plány školy, jednotlivých tříd a některými dalšími změnami platnými od začátku nového školního roku. Po jejich skončení jsou všichni rodiče zváni na krátkou členskou schůzi OSMA, z.s., aby se seznámili s aktivitami rodičovského spolku v uplynulém roce a mohli se vyjádřit k plánům do dalšího školního roku. Současně bych chtěl touto formou poděkovat rodičovském spolku, všem dospělým, rodičům a přátelům školy, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na sběrech organizovaných v loňském roce ve spolupráci se spolkem OSMA nebo jiným organizacemi. Díky vzájemné spolupráci jsme společně za celý školní rok 2018/2019 nasbírali a předali celkem více než 20 tun papíru, 1,6 tuny elektroodpadu a použitých elektrospotřebičů, 286 kg hliníku, 259 kg použitých baterií a 155 711 plastových vršků.


« zpět