Školní klub nabízí rozmanité činnosti

29.01.2018 • 

Školní klub nabízí rozmanité činnosti                                                                       Jarmila Černá

Škola není jen vyučování, testy a zkoušení. Může to být i zábava, malování, čtení časopisů, luštění a tvoření – alespoň pro žáky ZŠ M. Kudeříkové, kteří se přihlásili do školního klubu.

Od září je přihlášeno do klubu celkem 230 žáků, které mohou klub navštívit ráno od 7:15 hod., pak o velké přestávce a odpoledne po skončení výuky až do 16 hodin. Dětem se věnují tři kvalifikovaní vychovatelé, letos nově také muž (rozhodčí při vybíjené a florbalu, vychovatel vždy ochotný pomoci s domácími úkoly).

Máme za sebou vyřezávání dýní, podzimní kreativní dílnu, výrobu vánočních přání i soutěže u vánočního stromku a další akce. Úspěšně letos pracuje i sedm zájmových útvarů – psaní na počítači, výtvarný, sportovní, školní časopis, angličtina a také matematika a český jazyk. Takže – školní klub, to je trochu učení, tvoření, relaxace a hodně zábavy. Přijďte se podívat!


« zpět