Vyhlášeno omezení pohybu v areálu školy z důvodu oprav dne 18.12.2019

17.12.2019 • 

Vyhlášeno omezení pohybu v areálu školy z důvodu oprav dne 18.12.2019

Upozorňujeme všechny návštěvníky školy na zvýšené riziko možného úrazu nebo zranění a nutnost bezpodmínečného dodržování bezpečnostních pokynů a omezení v areálu školy z důvodu opravy střešní krytiny na hlavní budově II. stupně. Prostor okolo této budovy, kde bude riziko pádu krytiny, bude označen a bude platit přísný zákaz do tohoto vymezeného prostoru po celý den vstupovat. Příchod do budovy II. stupně bude od 8 hodin umožněn pouze vstupem od budovy II. stupně u jídelny a vstupem od tělocvičny gymnázia do budovy mimoškolní výuky (škatulky). Žákovská kolárna bude zítra z bezpečnostních důvodů rovněž uzavřena. Omezení by měla platit pouze ve středu 18.12.2019 od 8 hodin ráno až do večera. Přístup do ostatních budov školy a zbylého areálu školy bude bez omezení.


« zpět