Škola plná talentů 2018

Ve čtvrtek 17. května se konala v naší tělocvičně tradiční školní akce pro všechny, kteří chtějí předvést své nadání. Odpoledne tak patřilo malým tanečníkům, zpěvákům, hudebníkům a sportovcům, ale také výtvarníkům a kreativcům. Akci uspořádal poprvé společně školní klub a školní družina a přihlásily se děti všech věkových kategorií, včetně těch nejmenších – současných prvňáčků. Mohli jste zde obdivovat obrázky, papírové modely, košíky z pedigu, prostorové omalovánky, umění origami nebo téměř nedýchat při odvážném vystoupení vyznavačů parkouru. Ke slovu přišla i gymnastika a moderní tanec. Více než dvě desítky dětí se úspěšně popraly s trémou a nebojácně vystoupily před svými pedagogy, spolužáky, rodiči a prarodiči. Odpolednem provázeli žáci 8. a 9. tříd, kteří také spolu se zaměstnanci školy pomohli připravit prostory tělocvičny.

Děkujeme všem, kteří je podpořili a odměnili nejen potleskem, ale i dobrovolným příspěvkem na ceny. Tu sladkou odměnu v balíčku si všichni opravdu zasloužili a těšíme se, že svůj talent děti nenechají spát a budou i v budoucnu pokračovat v jeho rozvíjení.

Jarmila Černá, Hana HatalováFotografie1 Fotografie2 Fotografie3 Fotografie4 Fotografie5 Fotografie6 Fotografie7 Fotografie8 Fotografie9 Fotografie10 Fotografie11 Fotografie12 Fotografie13 Fotografie14