Adaptační pobyt 6. B (2021)

Adaptační pobyt šestých tříd         

 

Cestu na adaptační pobyt jsme započali vlakem. Vlakem byla cesta příjemná, ale přestoupili jsme do přeplněného autobusu, takže většina třídy zůstala stát. Konečně jsme dojeli na místo a tam to všechno začalo…

Se třídou 6. A jsme si zahráli fotbal a… bohužel jsme prohráli. Následovalo rozdělení pokojů, oběd (byl guláš) a odpolední klid. Po odpočinku jsme hráli různé hry. Pak jsme si kreslili svoje osobní erby a hlasovali jsme, který se nejvíc podařil.

Večeře byla pro všechny přímo skvostná: smažený sýr s hranolky a tatarskou omáčkou nebo kečupem. Po večeři jsme se převlekli a šli na táborák. Opékali jsme špekáčky a vyprávěli jsme si strašidelné příběhy, které nás měly naladit na stezku odvahy.

Další den jsme měli snídani formou bufetu. Každý si vybral podle chuti a všichni byli spokojení. Po snídani jsme se sbalili a hurá na Javořinu. No, ne až na samý vrchol, ale nebyli jsme daleko.  Po návratu jsme poobědvali, zahráli si hry a pak nastal čas odjezdu.

Na adaptačním pobytu se nám moc líbilo, mnohem lépe jsme se navzájem poznali a vypadá to, že budeme skvělá parta i ve škole.

 

RN a OB za 6. BFotografie1 Fotografie2 Fotografie3 Fotografie4 Fotografie5 Fotografie6 Fotografie7 Fotografie8 Fotografie9 Fotografie10 Fotografie11 Fotografie12 Fotografie13 Fotografie14 Fotografie15 Fotografie16 Fotografie17 Fotografie18 Fotografie19 Fotografie20 Fotografie21 Fotografie22