Adaptační pobyt 6. A

11.09.2013 •

Adaptační pobyt 6. A

Ve středu 11. září a ve čtvrtek 12. září 2013 proběhl adaptační pobyt 6. A, který se uskutečnil v hotelu Radějov na Lučině. Tento pobyt měl být k tomu, aby se žáci seznámili jak mezi sebou, tak i s pedagogy.

Pobyt jsme zahájili brzy ráno příjezdem ze Strážnice autobusem. Když jsme se ubytovali a rozdělili do pokojů, sešli jsme se všichni ve společenské místnosti, kde jsme trávili asi nejvíc času z celých dvou dnů. Seznámili jsme se s plánem celého pobytu, udali nám pedagogové pravidla a šli jsme obědvat. Po obědě jsme měli asi 2 hodiny odpolední klid. Na to jsme se vypravili na túru do přírody, která trvala asi 3 hodiny. Po návratu jsme šli ještě na místní hřiště, kde jsme byli až do večeře. Potom jsme se zase sešli ve společenské místnosti, kde jsme hráli hry, dělali úkoly a zpívali. Touto zábavou jsme se bavili asi do 21:00. Pak jsme se rozešli do pokojů, kde jsme si každý provedli osobní hygienu a šli jsme spát. První den byl za námi. Druhý den začal společnou snídaní. Po ní jsme se opět sešli ve společenské místnosti a znovu jsme plnili úkoly od pedagogů. Měli jsme třeba udělat erb s tím co máme rádi, rozvíjeli jsme svou fantazii a psali jsme třeba jaké bysme byli zvíře podle toho jak se chováme. Po dokončení her a úkolů jsme se sbalili a šli jsme na oběd. Po obědě jsme si vzali naše zavazadla a odešli jsme čekat na autobus, který nás odvezl přes Radějov asi kolem 13. hodiny do Strážnice na autobusovou stanici a tam jsme se rozešli. Tímto náš adaptační pobyt skončil!

Byli jsme všichni rádi, že jsme se ho mohli zúčastnit a tím se lépe poznat a seznámit se. V pátek ve škole jsme se spolu bavili více než předtím, ale poznáváme se pořád dál…

Viktor Valovič