Plážový den

V pátek 11. června 2021 byl pro celou naši školu ZŠ M. Kudeříkové vyhlášen jako Plážový den. Ten, kdo chtěl, mohl přijít do školy ve vhodném plážovém oblečení. A věřte, sešlo se mnoho parádních modelů z řad našich spolužaček a spolužáků.

V rámci hlavní přestávky si šikovné tanečnice z 8. B. připravily pro tance chtivé spolužáky z prvního stupně několik tanečků, takže roztancovali celý školní dvůr.

Koktejly ve školním klubu jsou u nás úplnou novinkou.

Nejen naši členové, ale další naši spolužáci a pedagogové školy se mohli dozvědět něco o historii koktejlů, pojmenovat důležité nářadí každého barmana, podívat se jak se připravují základní koktejly a hlavně si jejich přípravu vyzkoušet a poté ochutnat známé i neznámé koktejly. Vše v nealko verzi.

Tím vším nás provázel profesionální barman Libor Červínek z Brna, který v našem školním klubu předváděl své dovednosti. Poděkování patří Penzionu u Veličky, který nám na tuto akci zapůjčil sedací vaky a lehátka.

 Fotografie1 Fotografie2 Fotografie3 Fotografie4 Fotografie5 Fotografie6 Fotografie7 Fotografie8 Fotografie9 Fotografie10 Fotografie11 Fotografie12 Fotografie13 Fotografie14 Fotografie15 Fotografie16